top of page

Wydarzenia

Rozgrywki w grę sieciową Tank Online.

Podczas ostatnich dni ferii dzieci spędzające czas ferii w Żuromińskim Centrum Kultury grały w grę sieciową Tanki Online w Lokalnym Centrum Kompetencji

Prezentacja drukarki 3d w ramach programu "Ferie 2017"

W Lokalnym Centrum Kompetencji dzieci uczestniczyły w prezentacji wydruku wybrantch projektów na drukarce 3D następnie grały w grę planszową "Mazowszanie"

Ferie 2017

Ferie 2017. Dzieci spędzają czas wolny w Lokalnym Centrum Kompetencji, które mieści się w budynku Żuromińskiego Centrum Kultury.

Ferie 2017 w Lokalnym Centrum Kompetencji

W lokalnym Centrum Kompetencji, które mieści się w Żuromińskim Centrum Kultury odbywają się zajęcia dla dzieci pozostających w mieście.

Dzieci w Lokalnym Centrum Kompetencji przychodzą miło spędzić czas.

Gdy nie ma się pomysłu na spędzenie czasu wolnego zawsze można przyjść do Lokalnego Centrum Kompetencji żeby spędzić miło czas.

Szkoła Specjalna w Żurominie.

Prezentacja drukarki 3D uczniom Szkoły Specjalnej w Żurominie.

Odwiedziny 5-cio latków w LCK.

W Lokalnym Centrum Kompetencji 27 października 2016 odbyło się spotkanie 5- latków z Samorządowego  Przedszkola nr 2 z Żuromina.  Dzieci podziwiały drukarkę D 3 oraz obserwowały wydruk wybranego projektu a także zapoznały się z usługami Lokalnego Centrum Kompetencji.

Warsztaty dziennikarskie.

W dniach 10- 11 czerwca 2016r w pracowni komputerowej Lokalnego Centrum Kompetencji odbyły się warsztaty dziennikarskie, tematem zajęć był Pat II logowanie.

Pokaz możliwości drukarki 3d dla dzieci ze szkoły w Siemiątkowie.

Pokaz możliwości drukarki 3d dla dzieci ze szkoły w Siemiątkowie.

Zajęcia plastyczne w LCK

W dniach 8-10 marca  2016 w pracowni Lokalnego Centrum Kompetencji odbywały się zajęcia plastyczne -   przygotowywanie prac na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny, temat "Kot". Komputery posłużyły uczestnikom do powiększenia obrazków i nauki technik plastycznych – pasteli tłustych i suchych.

Kolejna prezentacja drukarki 3D.

Dnia 15.02.2016 w pracowni komputerowej Lokalnego Centrum Kompetencji odbyła się kolejna prezentacja drukarki 3D dla dzieci z przedszkola nr.2 z Żuromina. Dzieci zapoznały się z usługami pracowni oraz skorzystały  z komputerów.

Prezentacja drukarki 3D.

Lokalne Centrum Kompetencji w dniu 3.02.2016 zaprezentowało prezentację drukarki 3D, można było zapoznać się z programem FreeCAD do tworzenia projektów. Dzieci i młodzież mogła samodzielnie zaprojektować gadżet, następnie wybrane modele zostały wydrukowany na drukarce 3D. Prezentację poprowadził Pan Grzegorz Wronkowski, za co bardzo serdecznie dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę.

Szkoła Podstawowa nr.1 w Żurominie.

Dnia 9 grudnia br. w pracowni komputerowej Lokalnego Centrum Kompetencji odbyła sie prezentacja drukarki 3D dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr.1 w Żurominie. Dzieci mogły skorzystać z darmowgo internetu i zapoznały się z usługami pracowni.

Szkoła Podstawowa z Przeradza.

Dnia 11 grudnia br. w pracowni komputerowej Lokalnego Centrum Kompetencji odbyła się kolejna prezentacja drukarki 3D dla dzieci ze Szkoły Podstawowej z Przeradza. Dzieci  zapoznały się z usługami pracowni.

Warsztaty Terapii Zajęciowej w Żurominie.

15 grudnia br. uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Żurominie uczestniczyła podczas prezentacji drukowania drukarki 3D  oraz zapoznali się  z usługami pracowni  Lokalnego Centrum Kompetencji. Jesteśmy umówieni z następną grupą na prezentację drukarki 3D.

Przedszkole Nr2 z Żuromina z wizytą w Lokalnym Centrum Kompetencji.

27 listopada w Lokalnym Centrum Kompetencji kolejnymi gośćmi, którzy zapoznali się z pracownią komputerową i z usługami Lokalnego Centrum Kompetencji były maluszki z Przedszkola Nr 2. w Żurominie.

Młodzież z PŚD

Dnia 30 listopada młodzież z Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy mogła zpoznać się z usługami Lokalnego Centrum Kompetencji oraz skorzystać z internetu. Wielkim zainteresowaniem cieszyła się drukarka 3d.
Na następne spotkanie planujemy drukowanie wybranego projektu.

Please reload

bottom of page